Команда

Контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Ігорю

Ігор Вінницький

Радник, Адвокат
Київ

Ігор Вінницький є провідним спеціалістом Фірми за напрямком корпоративного управління, ризик-менеджменту та комплаєнсу.

Володіє широкими знаннями та експертизою щодо існуючих ризиків ведення бізнесу, побудови системи безпеки та контролю за господарською діяльністю підприємств, впровадження процедур із мінімізації негативних наслідків для компаній.

Має визнаний досвід у сфері кримінального права і процесу, діяльності органів сектору безпеки держави, економічної безпеки, внутрішнього фінансового контролю та внутрішнього аудиту.

Ігор консультує клієнтів з таких питань, як проведення аудиту систем безпеки та контроль за господарською діяльністю служби безпеки підприємств, консультування щодо процедурних та технічних засобів забезпечення безпеки бізнесу, розробка антикорупційних політик, проведення внутрішніх розслідувань за фактами шахрайства та корупції в компаніях.

Ігор Вінницький є автором ряду статей з питань організації, здійснення і вдосконалення відомчого контролю.

Право на адвокатську практику:

  • Україна

Членство в організаціях:

  • Асоціація адвокатів України;
  • Американська торгово-промислова палата (ACC);
  • Європейська Бізнес Асоціація (EBA).

Знання мов:

  • Українська
  • Російська
Проекти

Консультування провідного українського банку щодо можливих корупційних ризиків, пов`язаних із працевлаштуванням певних категорій осіб, розробка плану дій для виявлення таких ризиків, координація та оцінка ефективності його виконання.

Детальніше

Розробка принципів та механізмів, а також консультування одного із провідних виробників алкогольної продукції в Україні щодо порядку запровадження антикорупційної програми, проведення незалежного аудиту ефективності діяльності уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції на підприємстві.

Детальніше

Консультування світового лідера з виробництва лікарських засобів, товарів для будинку, здоров'я і гігієни під час проведення розслідування випадків корупційного правопорушення на підприємстві. Надання роз’яснень, методичної та консультаційної допомоги з питань оформлення результатів таких розслідувань.

Детальніше

Розробка застережень щодо недопущення корупційних дій та шахрайства в трудових договорах з працівниками одного з лідерів лакофарбового ринку України.

Детальніше

Консультування одного з провідних виробників та дистриб’юторів одягу, взуття та аксесуарів щодо проведення розслідування фактів витоку інформації на підприємстві із подальшою розробкою відповідних внутрішніх процедур, спрямованих на недопущення подібних фактів.

Детальніше

Успішна протидія рейдерському захопленню компанії з іноземними інвестиціями, одного з лідерів на ринку автоматизованих систем та обладнання.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів і товарів для дому з метою виявлення джерел витоку комерційної інформації, яка в подальшому протиправно використовувалася для перешкоджання перереєстрації лікарських засобів, що виробляються компанією.

Детальніше

Проведення внутрішнього розслідування в інтересах міжнародного холдингу з метою виявлення осіб, які незаконно привласнили грошові кошти компанії шляхом проведення операцій через підставних суб’єктів підприємницької діяльності.

Детальніше

Розробка внутрішньої політики прийняття рішень та правил роботи з контрагентами для великого виробника хімічної продукції.

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Printec. Розробка системи корпоративної безпеки в ході рейдерського захоплення компанії.

Детальніше
Події та аналітика
30 10

"Захист банків від недобросовісних боржників": підсумки спільного заходу Європейської Бізнес Асоціації та GOLAW

Детальніше
30 10

Безпека бізнесу: шляхи реалізації та мінімізація ризиків: Ігор Вінницький виступив на XVIII Форумі фінансових директорів України

Детальніше
17 05

GOLAW визнана кращою юридичною фірмою України у сфері захисту бізнесу

Детальніше
Публікації
21 09

​Ігор Вінницький розповів про організацію внутрішніх розслідувань та новітні методики

Детальніше
12 03

Внутрішнє корпоративне розслідування: що це таке і хто має право його проводити?

Детальніше
28 03

Внутрішнє корпоративне розслідування: як виявити факт правопорушення?

Детальніше
08 05

Внутрішні корпоративні розслідування: організаційні питання

Детальніше