Команда

Контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Катерині

Катерина Цвєткова

Радник, Адвокат
Київ

Катерина представляє інтереси клієнтів у складних судових спорах в судах всіх інстанцій та юрисдикцій.
Її професійний досвід включає успішне представництво інтересів великих іноземних та українських банків при стягненні проблемної заборгованості та зверненні стягнення на заставне майно.

До компетенцій Катерини входить супровід господарських, цивільних та адміністративних спорів, зокрема, спорів у сфері захисту права власності, реєстрації прав на нерухоме майно, договірних відносин, справ про банкрутство, оскарження рішень, дій та бездіяльності державних органів.
Крім того, однією з ключових сфер діяльності Катерини є трудове право, зокрема, юрист консультує іноземні та українські компанії щодо складних випадків звільнення топ-менеджерів та інших працівників, розробляє трудові договори та контракти, надає послуги з повного аудиту дотримання трудового законодавства, супроводжує перевірки контролюючих органів.

Катерина є лектором Вищої школи адвокатури при Національній асоціації адвокатів України, автором публікацій у професійних виданнях, а також регулярно виступає на бізнес-заходах з темами щодо трудових відносин.

Освіта:
Київський національний торговельно-економічний університет, за спеціалізацією «Комерційне право»,
2008 рік.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю: Україна

Членство в організаціях:

  • Національна асоціація адвокатів України (НААУ);
  • Американська торгово-промислова палата (ACCA);
  • Європейська Бізнес Асоціація (EBA).

Знання мов: українська, російська, англійська

Проекти

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в українських судах у зв'язку із визнанням та виконанням на території України рішення міжнародного комерційного арбітражу, а також подальший супровід процедури банкрутства боржника.

Детальніше

Захист інтересів всесвітньовідомої групи компаній – виробника та дистриб'ютора одягу, взуття та аксесуарів в українських судах в спорах щодо захисту прав споживачів.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів, товарів для будинку, здоров'я і гігієни в спорах із податковими органами щодо донарахування податкових зобов`язань на загальну суму понад 20 млн. грн., а також в трудовому спорі із колишнім ТОП-менеджером компанії.

Детальніше
Події та аналітика
10 12

Особенности увольнения топ-менеджеров

Детальніше
09 01

Що змінилося: нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму

Детальніше
17 02

Скільки тепер коштуватиме порушення трудового законодавства?

Детальніше
24 09

Адвокати GOLAW захистили інтереси ректора Національного медичного унівреситету ім.Богомольця Катерини Амосової у спорі проти МОЗу

Детальніше
06 12

Типичные ошибки работодателей при сокращении работников

Детальніше
09 01

Що змінилося: нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму

Детальніше
Публікації
10 04

Позиції нового Верховного Суду у трудових спорах

Детальніше