Команда

Контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Наталії

Наталія Матвійчук

Юрист
Київ

Наталія Матвійчук спеціалізується на цивільному, господарському, трудовому та морському праві. Успішно супроводжує судові справи у сфері захисту трудових прав, честі, гідності та ділової репутації клієнтів, права власності на рухоме та нерухоме майно, у спорах, що виникають із земельних відносин, у тому числі між юридичними особами та органами державної влади.

Окрім цього, Наталія успішно представляє інтереси клієнтів у сімейних спорах, зокрема, щодо поділу майна подружжя, отримання дозволу на виїзд дітей за кордон, спадкування; у спорах з контролюючими органами, державними реєстраторами, у справах щодо оскарження рішень дій та бездіяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, а також судових спорах іншої спеціалізації.

Надає юридичні консультації клієнтам фірми щодо оформлення трудових відносин, дотримання законодавства про захист прав споживачів, оренди землі, договірних відносин, захисту прав інтелектуальної власності. Супроводжує проекти щодо працевлаштування та звільнення працівників, оренди та приватизації державного та комунального майна, реєстрації та ліквідації суб’єктів господарської діяльності.

Наталія є співавтором методичних рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності, які випустила Національна асоціація адвокатів України, а також автором низки статей та публікацій у професійних виданнях.

Освіта:

Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство», 2017 рік.

Членство в організаціях:

Асоціація правників України;
Американська торгово-промислова палата (ACC);
Європейська Бізнес Асоціація (EBA).

Знання мов:

Українська, російськаб англійська

Події та аналітика
10 12

Особенности увольнения топ-менеджеров

Детальніше
24 09

Адвокати GOLAW захистили інтереси ректора Національного медичного унівреситету ім.Богомольця Катерини Амосової у спорі проти МОЗу

Детальніше
07 03

Боротьба із незадекларованими працівниками триває

Детальніше
Публікації
20 06

Методичні рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності

Детальніше