Команда

Контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Крістіні

Крістіна Кольчинська

Адвокат, Старший юрист
Київ

Крістіна Кольчинська має глибокі теоретичні знання та значний практичний досвід у сфері господарського, податкового та трудового права, в тому числі повний супровід процедур працевлаштування та звільнення співробітників на підприємстві.

Юрист спеціалізується на питаннях пов’язаних з договірними відносинами, включаючи розробку, супровід укладення та виконання договорів оренди комерційної нерухомості, консультування суб’єктів господарювання щодо проведення як національних, так і зовнішньоекономічних угод.

Крістіна Кольчинська має успішний досвід супроводу податкових перевірок, починаючи від попереднього податкового аудиту та закінчуючи адміністративним та судовим оскарженням рішень контролюючих органів. Вона успішно захищає інтереси клієнтів під час вирішення господарських спорів, а також під час досудового врегулювання конфліктів та виконання судових рішень.

Крістіна має значний досвід консультування клієнтів FMCG & Retail сектору з питань оренди нерухомості та інших питань ведення бізнесу в Україні, а також захисту інтересів банків та інших фінансових установ, пов’язаних з порушенням умов кредитних договорів.

Освіта:

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, спеціальність «Правознавство», диплом магістра за спеціалізацією «Правове регулювання економікою».

Членство в організаціях:

  • Американська торгово-промислова палата;
  • Європейська Бізнес Асоціація.

Знання мов: українська, російська, англійська.