Команда

Контакти

Київ, Берлін ("Advokat")

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Валентину

Валентин Гвоздій

Керуючий партнер, Адвокат
Київ, Берлін ("Advokat")

Валентин Гвоздій спеціалізується у сфері податкового права та вирішення судових спорів. Досвід Валентина охоплює супровід клієнта на всіх стадіях судового процесу: розробка правової позиції та стратегії захисту для українських та іноземних компаній, оскарження незаконних дій правоохоронних органів, представництво юридичних осіб та ТОП-менеджменту під час розслідувань, захист підозрюваних та підсудних осіб, тощо. Його компетенції включають супровід інвестиційних, корпоративних, господарських та адміністративних спорів.

Серед інших галузей діяльності Валентина – податкове право та вирішення корпоративних та банківських питань. Фокусом його діяльності є ведення податкових судових процесів, податкове планування та структурування, а також представництво інтересів місцевих та іноземних компаній перед податковими органами (включаючи внутрішні та міжнародні види податкових розслідувань).

Валентин Гвоздій займає посаду заступника Голови Національної асоціації адвокатів України (НААУ) та має звання «Заслужений юрист України».

Освіта:

 • Юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (Україна);
 • ICA Professional Postgraduate Diploma з курсу "Корпоративне управління, ризик-менеджмент, комплаєнс", Manchester Business School (Великобританія).

Cвідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю: Україна, Німеччина (член Палати адвокатів Берліну, “Advokat”).

Визнання:

 • Best Lawyers in Ukraine 2020 – рекомендований серед кращих юристів України у наступних сферах: банківське та фінансове право, вирішення судових спорів, податкове право, корпоративне право, взаємодія з державними органами (GR), інвестиції, злиття та поглинання (M&A), нерухомість, земельне право;
 • Who’s Who Legal 2019 – рекомендований серед кращих юристів України у категорії «Корпоративне оподаткування: вирішення спорів»;
 • The Legal 500 EMEA 2019 – визнаний серед кращих юристів України у наступних сферах: Банківське право, фінанси та ринок капіталів, Вирішення судових спорів, Нерухомість та будівництво, Податкове право;
 • Who's Who Legal, 2018 - визнаний одним з кращих юристів України у сфері "Корпоративне оподаткування: вирішення спорів";
 • Best Lawyers in Ukraine, 2019 edition - Валентин Гвоздій отримав індивідуальне визнання у декількох практиках: Banking and Finance Law, Corporate Law, Government Relations Practice, Investment, Land Use and Zoning Law, Litigation,Mergers and Acquisitions Law, Real Estate Law, Tax Law.
 • Ukrainian Law firms. A Handbook for Foreign Clients, 2018 – був визнаний одним з кращих юристів України у наступних сферах: податки та трансфертне ціноутворення, вирішення судових спорів;
 • Legal 500 EMEA, 2018 – отримав визнання у сфері судового, податкового та трудового права.
 • Best Lawyers in Ukraine, 2018 – визнаний одним з найкращих юристів в Україні в наступних практиках: земельне право, податкове право, банківське та фінансове право, корпоративне право та M&A, судова практика, нерухомість, інвестиції. А також відзначений як лідер практики «Земельне право та регулювання забудови»;
 • Top-100 Client Choice 2017 – отримав визнання у сфері оподаткування та вирішення судових спорів;
 • Рейтингова програма «50 провідних юридичних фірм України 2016 року» - рекомендований у числі кращих юристів у сфері податкового права в Україні та вирішення судових спорів;
 • Юридична премія 2013 – переможець у номінації «Кращий юрист з вирішення податкових спорів»;
 • Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, видання 2015 року – рекомендований у числі кращих юристів з податкового права і судової практики;
 • «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», видання 2014 року – названий в числі кращих топ-менеджерів юридичного бізнесу в Україні;
 • Legal 500 EMEA, видання 2014 року – рекомендований у числі кращих юристів України у судовій та податковій практиках;
 • PLC Which Lawyer, видання 2013 року – рекомендований у числі кращих юристів у сфері податкового права в Україні;
 • Tax Directors Handbook, видання 2013 року – рекомендований у числі кращих юристів у сфері податкового права в Україні.

Членство в організаціях:

 • Європейська асоціація адвокатів-криміналістів European Criminal Bar Association (ECBA);
 • Палата адвокатів Берліна (Rechtsanwaltskammer Berlin);
 • Віце-президент Національної Асоціації Адвокатів України;
 • Асоціація Українських Правників Америки;
 • Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA);
 • Американська торгово-промислова палата (ACC);
 • Європейська Бізнес Асоціація (EBA);
 • Міжнародна асоціація фахівців з комплаєнсу, протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і запобігання фінансових шахрайств.

Знання мов: українська, російська, англійська.

Проекти

Представництво інтересів чеського банку як конкурсного кредитора під час процедури банкрутства боржника в Україні, супроводження звернення стягнення на заставне нерухоме та рухоме майно боржника.

Детальніше

Супроводження процедури припинення діяльності великого платника податків шляхом його ліквідації. Представництво інтересів компанії у спорах щодо невизнання кредиторських вимог, у податкових органах при проведенні ліквідаційної перевірки, знятті з обліку структурних підрозділів компанії.

Детальніше

Представництво і захист інтересів великого виробника товарів легкої промисловості як конкурсного кредитора під час процедури банкрутства, оскарження бездіяльності арбітражного керуючого та угод укладених боржником під час процедури банкрутства.

Детальніше

Консультування з питань оподаткування, виявлення та мінімізація можливих ризиків пов’язаних з продажем проблемних активів аграрного холдингу, супроводження угод щодо продажу цих проблемних активів.

Детальніше

Судове оскарження податкових повідомлень - рішень, винесений великому платнику податків на суму понад 70 млн. грн., через порушення касової дисципліни, порядку сплати податку на репатріацію, продажу товарів нижче собівартості та нереальності маркетингових послуг. В результаті успішної стратегії захисту більша частина санкцій були скасовані судом

Детальніше

Консультування чеського банку щодо податкових наслідків при зверненні стягнення на заставлене нерухоме майно шляхом набуття його у власність, продажу третій особі, продажу на аукціоні.

Детальніше

Надання юридичної допомоги при неправомірному невідшкодування фермерському господарству ПДВ на суму понад 50 млн. гривень. Підготовка скарги до офісу бізнес омбудсмена та подальша комунікація із податковою під час розгляду скарги.

Детальніше

Консультування експортера аграрної продукції з питань призупинення строків нарахування пені за прострочення повернення в Україну суми валютної виручки за зовнішньоекономічним договором поставки товарів до Республіки Польща.

Детальніше

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в адміністративних і господарських судах України щодо оскарження дій боржника, спрямованих на відчуження іпотечного майна загальною вартістю понад 20 млн. євро., супровід процедури виконання судових рішень та проведення звернення стягнення на предмет іпотеки.

Детальніше

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в українських судах у зв'язку із визнанням та виконанням на території України рішення міжнародного комерційного арбітражу, а також подальший супровід процедури банкрутства боржника.

Детальніше

Захист інтересів всесвітньовідомого лідера на ринку дистрибуції товарів медичного призначення в спорі із податковими органами про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму понад 50 млн. грн.

Детальніше

Консультування провідного українського банку щодо можливих корупційних ризиків, пов`язаних із працевлаштуванням певних категорій осіб, розробка плану дій для виявлення таких ризиків, координація та оцінка ефективності його виконання.

Детальніше

Розробка принципів та механізмів, а також консультування одного із провідних виробників алкогольної продукції в Україні щодо порядку запровадження антикорупційної програми, проведення незалежного аудиту ефективності діяльності уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції на підприємстві.

Детальніше

Консультування світового лідера з виробництва лікарських засобів, товарів для будинку, здоров'я і гігієни під час проведення розслідування випадків корупційного правопорушення на підприємстві. Надання роз’яснень, методичної та консультаційної допомоги з питань оформлення результатів таких розслідувань.

Детальніше

Розробка застережень щодо недопущення корупційних дій та шахрайства в трудових договорах з працівниками одного з лідерів лакофарбового ринку України.

Детальніше

Консультування одного з провідних виробників та дистриб’юторів одягу, взуття та аксесуарів щодо проведення розслідування фактів витоку інформації на підприємстві із подальшою розробкою відповідних внутрішніх процедур, спрямованих на недопущення подібних фактів.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів і товарів для дому з метою виявлення джерел витоку комерційної інформації, яка в подальшому протиправно використовувалася для перешкоджання перереєстрації лікарських засобів, що виробляються компанією.

Детальніше

Проведення внутрішнього розслідування в інтересах міжнародного холдингу з метою виявлення осіб, які незаконно привласнили грошові кошти компанії шляхом проведення операцій через підставних суб’єктів підприємницької діяльності.

Детальніше

Розробка внутрішньої політики прийняття рішень та правил роботи з контрагентами для великого виробника хімічної продукції.

Детальніше

Судовий захист одного з найбільших експортерів зерна від недобросовісних дій третіх осіб – укладення кредитних договорів на підставі підроблених документів.

Детальніше

Проведення комплаєнс-дослідження в інтересах світового виробника одягу з метою встановлення можливості використання технічних засобів контролю та обліку товару.

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Inditex стосовно антимонопольних ризиків та необхідності отримання дозволу на концентрацію при створенні нового суб’єкта господарювання в Україні для нового бренду UTERQUE

Детальніше

Юридичний радник одного з найбільших міжнародних рітейлерів одягу стосовно необхідності отримання дозволу на концентрацію у зв’язку зі зміною ТОП-менеджменту компанії

Детальніше

Юридичний радник великих торговельних мереж стосовно антимонопольних ризиків у зв’язку із встановленням рекомендованих цін реалізації товару.

Детальніше

Представництво інтересів чеського банку як конкурсного кредитора під час процедури банкрутства боржника в Україні, супроводження звернення стягнення на заставне нерухоме та рухоме майно боржника.

Детальніше
Події та аналітика
09 07

GOLAW відмічена у тринадцяти практиках щорічного видання Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients 2018

Детальніше
17 07

"Чому ж, не вдається отримати згоду на притягнення політиків до відповідальності?"- Валентин Гвоздій

Детальніше
28 08

Обрані кращі юристи за рейтингом The Best Lawyers

Детальніше
17 10

Substantial developments in the restoration of lending in Ukraine

Детальніше
17 10

Верховна Рада ухвалила закон про судову реформу в Україні

Детальніше
29 10

Виклики, цілі та перспективи нової Державної митниці України: інтерв’ю Валентина Гвоздія з головою Державної митної служби України

Детальніше
28 11

“Які випускники вишів потрібні юридичному ринку”: керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій взяв участь в експертній дискусії

Детальніше
29 11

Юристи GOLAW розповіли школярам про професію юриста

Детальніше
03 12

GOLAW названа серед ТОП-10 провідних юридичних фірм України

Детальніше
18 12

Работаем в условиях новых “быстрых” законов: главные победы и вызовы для адвокатуры

Детальніше
09 03

Chambers Europe 2018: GOLAW рекомендовано у сфері податкового права

Детальніше
16 04

​GOLAW відзначена міжнародним рейтингом The Legal 500 у шести ключових практиках

Детальніше
17 05

GOLAW визнана кращою юридичною фірмою України у сфері захисту бізнесу

Детальніше
20 06

Юристи GOLAW отримали високе визнання у міжнародній дослідницькій програмі Best Lawyers

Детальніше
24 09

Адвокати GOLAW захистили інтереси ректора Національного медичного унівреситету ім.Богомольця Катерини Амосової у спорі проти МОЗу

Детальніше
30 11

Представники бізнесу та державних органів обговорили питання податкового врегулювання в Україні: підсумки бізнес-дискусії

Детальніше
25 02

GOLAW успішно захистила інтереси однієї з найбільших агрокомпаній в Україні

Детальніше
Публікації
20 06

Методичні рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності

Детальніше
09 06

Адвокатів потрібно зрівняти в правах з суддями і прокурорами - заступник голови Національної асоціації адвокатів

Детальніше
24 11

Кредитний ресурс

Детальніше
01 01

Всупереч поширеній думці «монополія» - не привід розслаблятися для адвокатів, адже одночасно посилюються вимоги і підвищується рівень їх професійної відповідальності

Детальніше
30 06

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers опублікувало top-list найкращих юристів

Детальніше